Aidas Sounds

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Apie mus kalba „Vėl tie patys”

Nuostabu dirbti su tokio aukšto lygio profesionalais. Rūpinantis švente iškyla daugybė reikalų, kuriuos reikia sutvarkyti ir apgalvoti. Dirbant su šia komanda, rūpintis nebereikia niekuom. Apgalvotos net ir mažiausios detalės, įdėtos papildomos pastangos stengiantis paruošti šventę taip profesionaliai kaip tik įmanoma. Viskas, nuo pirmojo skambučio, iki renginio pabaigos buvo aukščiausiame lygyje. Taip pat pati parinkta muzika buvo idealiai atitaikyta auditorijai ir vietai, tad sukūrė harmoningą ir džiugią atmosferą, kuri kiekvienam, net ir išrankiausiam šventės dalyviui kėlė didžiulę nuostabą. Kartosime dar ne kartą!!!
G
Visų svečių vardu norime padėkoti "Aidas Sounds" vedėjų ir DJ komandai. Nors Aidas pats ir nedalyvavo mūsų renginyje, tačiau sugebėjo mus išgirsti ko norime ir ko tikimės. Parinktas vėdėjo ir DJ tandemas buvo puikus, ne tik išpildė, bet ir viršijo mūsų visų lūkesčius. Dar kartą ačiū už vakar sukurtą nuostabią šventę. Gintaras ir kompanija, Vilnius, 2023-04-22

Gintaras Deksnys

Organizuojant renginius vienas svarbiausių momentų - tinkamas vedėjas ir DJ. Užsakant Aidas Sounds paslaugas, visi renginių svečiai būdavo nustebinti profesionalumu, bendravimu ir puikios kokybės techniniu aptarnavimu. Aidas ir jo komanda puikiai jaučia auditorija su kuria tenka bendrauti, tad paslaugas rekomenduoju įvairaus pobūdžio šventėms ir renginiams, paslaugas užsakinėjame tiek mažiems, tiek masiniams renginiams, tad galiu drąsiai rekomenduoti ir garantuoti, kad jūsų renginiuose tai bus geriausias pasirinkimas.

Gabija Augustinaitė Mockienė

Rodyti daugiau (57)